Продукція > VISHAY > PHPA2512E10R0BST1
PHPA2512E10R0BST1
PHPA2512E10R0BST1 VISHAY
3379803.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - PHPA2512E10R0BST1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 ohm, ± 0.1%, 2.5 W, 2512 [Metrisch 6432]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 2.5W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 10ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0.1%
Temperaturkoeffizient: 25ppm/C
Produktlänge: 6.4mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PHPA Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VISHAY - PHPA2512E10R0BST1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 ohm, ± 0.1%, 2.5 W, 2512 [Metrisch 6432], tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 2.5W, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 10ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0.1%, Temperaturkoeffizient: 25ppm/C, Produktlänge: 6.4mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PHPA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 3.2mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHPA2512E10R0BST1 PHPA2512E10R0BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film phpa.pdf Description: THIN FILM RES SMD 10 OHM 0.1% 2.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2.5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200, High Power, Moisture Resistant
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm)
Resistance: 10 Ohms
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2.5W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 10 Ohms
Мінімальне замовлення: 2
PHPA2512E10R0BST1 PHPA2512E10R0BST1 Виробник : Vishay / Thin Film phpa.pdf Thin Film Resistors - SMD 2.5W 10ohm .1% 25ppm AEC-Q200