PHPA2512E40R2BST1
PHPA2512E40R2BST1 Vishay / Thin Film
phpa.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 2.5W 40.2ohm .1% 25ppm AEC-Q200
на замовлення 5445 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: THIN FILM RES SMD 40.2 OHM 0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2.5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, High Power, Moisture Resistant, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm), Part Status: Active, Resistance: 40.2 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHPA2512E40R2BST1 PHPA2512E40R2BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film phpa.pdf Description: THIN FILM RES SMD 40.2 OHM 0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2.5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, High Power, Moisture Resistant
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm)
Part Status: Active
Resistance: 40.2 Ohms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2.5W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 40.2 Ohms