Продукція > NEXPERIA > PHPT610035NKX
PHPT610035NKX
PHPT610035NKX Nexperia
phpt610035nk.pdf
Виробник: Nexperia
Trans GP BJT NPN 100V 3A 25000mW 8-Pin LFPAK-D T/R Automotive AEC-Q101
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - PHPT610035NKX - Bipolares Transistor-Array, Zweifach npn, 100 V, 3 A, 1.25 W, tariffCode: 85412900, DC-Stromverstärkung hFE, NPN, min.: 10hFE, Transistormontage: Oberflächenmontage, Übergangsfrequenz, NPN: 140MHz, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, isCanonical: Y, Verlustleistung, PNP: -, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Kontinuierlicher Kollektorstrom, PNP: -, Übergangsfrequenz, PNP: -, Kollektor-Emitter-Spannung, NPN, max.: 100V, DC-Stromverstärkung hFE, PNP, min.: -, euEccn: NLR, Bauform - Transistor: SOT-1205, Anzahl der Pins: 8Pin(s), Produktpalette: -, Verlustleistung, NPN: 1.25W, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Wandlerpolarität: Zweifach npn, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Kollektor-Emitter-Spannung, PNP, max.: -, Kontinuierlicher Kollektorstrom, NPN: 3A, SVHC: Lead (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHPT610035NKX PHPT610035NKX Виробник : Nexperia phpt610035nk.pdf Trans GP BJT NPN 100V 3A 25000mW 8-Pin LFPAK-D T/R Automotive AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 910
PHPT610035NKX PHPT610035NKX Виробник : NEXPERIA PHPT610035NK.pdf Description: NEXPERIA - PHPT610035NKX - Bipolares Transistor-Array, Zweifach npn, 100 V, 3 A, 1.25 W
tariffCode: 85412900
DC-Stromverstärkung hFE, NPN, min.: 10hFE
Transistormontage: Oberflächenmontage
Übergangsfrequenz, NPN: 140MHz
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
isCanonical: N
Verlustleistung, PNP: -
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Kontinuierlicher Kollektorstrom, PNP: -
Übergangsfrequenz, PNP: -
Kollektor-Emitter-Spannung, NPN, max.: 100V
DC-Stromverstärkung hFE, PNP, min.: -
euEccn: NLR
Bauform - Transistor: SOT-1205
Anzahl der Pins: 8Pin(s)
Produktpalette: -
Verlustleistung, NPN: 1.25W
productTraceability: No
Wandlerpolarität: Zweifach npn
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Kollektor-Emitter-Spannung, PNP, max.: -
Kontinuierlicher Kollektorstrom, NPN: 3A
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 100
PHPT610035NKX PHPT610035NKX Виробник : Nexperia PHPT610035NK.pdf Bipolar Transistors - BJT SOT1205 100V 3A NPN/NPN BJT
Мінімальне замовлення: 4
PHPT610035NKX PHPT610035NKX Виробник : Nexperia USA Inc. PHPT610035NK.pdf Description: TRANS 2NPN 100V 3A LFPAK56D
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-1205, 8-LFPAK56
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 2 NPN (Dual)
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Power - Max: 1.25W
Current - Collector (Ic) (Max): 3A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 100V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 330mV @ 300mA, 3A
Current - Collector Cutoff (Max): 100nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 80 @ 1A, 10V
Frequency - Transition: 140MHz
Supplier Device Package: LFPAK56D
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
Мінімальне замовлення: 3
tariffCode: 85412900
Übergangsfrequenz, NPN: 140MHz
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
isCanonical: Y
Verlustleistung, PNP: -
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Übergangsfrequenz, PNP: -
euEccn: NLR
Bauform - Transistor: SOT-1205
Anzahl der Pins: 8Pin(s)
Produktpalette: -
Verlustleistung, NPN: 1.25W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Wandlerpolarität: Zweifach npn
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 6
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 2 NPN (Dual)
Power - Max: 1.25W
Frequency - Transition: 140MHz