PHV12-350S10N
PHV12-350S10N Bellnix Co., Ltd.
PHV3.5W.pdf
Виробник: Bellnix Co., Ltd.
Description: DC DC CONVERTER -350V 3.5W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Bulk
Package / Case: 7-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 2.36" L x 1.57" W x 0.59" H (60.0mm x 40.0mm x 15.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: High Voltage - Non-Isolated Module
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16.5V
Efficiency: 68%
Current - Output (Max): 10mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: -350V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 3.5 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER -350V 3.5W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Bulk, Package / Case: 7-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 2.36" L x 1.57" W x 0.59" H (60.0mm x 40.0mm x 15.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: High Voltage - Non-Isolated Module, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 16.5V, Efficiency: 68%, Current - Output (Max): 10mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: -350V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 3.5 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції PHV12-350S10N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHV 12-350S10N PHV 12-350S10N Виробник : TRACO Power phv-datasheet-1148607.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 12Vin -350Vout 10mA 3.5-5W High Volt PS