PI-TH23-1238-RK
PI-TH23-1238-RK Visual Communications Company - VCC
Piezo-Indicators.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: PIEZO IND TH 23MM 12V 3.8KHZ RD
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 3.8kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 95dB @ 12V, 30cm
Current - Supply: 15mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 3 ~ 24V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Ratings: Medical
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.717" (18.20mm)
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PIEZO IND TH 23MM 12V 3.8KHZ RD, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 3.8kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 95dB @ 12V, 30cm, Current - Supply: 15mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 3 ~ 24V, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Ratings: Medical, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.717" (18.20mm), Voltage - Rated: 12 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PI-TH23-1238-RK PI-TH23-1238-RK Виробник : VCC Piezo_Indicators.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators Piezo Ind TH 23mm 12V 3.8kHz Rd