Продукція > Реле > PI6-1P-24VDC
PI6-1P-24VDC
Код товару: 100890
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PI6-1P-24VDC PI6-1P-24VDC Виробник : RELPOL PI6-1P_EN.pdf Category: Electromagnetic Relays - Sets
Description: Relay: interface; SPDT; Ucoil: 24VDC; 6A; SPDT; 6A/230VAC; 6A/24VDC
Type of relay: interface
Contacts configuration: SPDT
Rated coil voltage: 24V DC
AC contacts rating @R: 6A / 230V AC
DC contacts rating @R: 6A / 24V DC
Switched voltage: max. 250V AC; max. 300V DC
Mounting: for DIN rail mounting
Manufacturer series: PI6
Relay variant: Relay set
Operating temperature: -40...55°C
Contact material: AgSnO2
Body dimensions: 93.8x6.2x80mm
Max. operating current: 6A
Kind of output: SPDT
Leads: screw terminals
на замовлення 810 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 95 шт:
Кількість Ціна
PI6-1P-24VDC PI6-1P-24VDC Виробник : Altech Corporation pi6-1p-pi6-1t-pi6-oc.pdf Electromechanical Relay 24VDC
на замовлення 30 шт:
Мінімальне замовлення: 10
PI6-1P-24VDC Виробник : Altech Corporation Description: MINIATURE RELAY, SPDT
Features: Lighted Indicator
Packaging: Bulk
Mounting Type: DIN Rail
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Approval Agency: CCC, CE, CSA, GOST-R, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 6 A
Switching Voltage: 400VAC, 250VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 6 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 1500VA
на замовлення 210 шт:
Мінімальне замовлення: 10
PI6-1P-24VDC Виробник : RELPOL S.A. PI6-1P-24VDC
на замовлення 810 шт:
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності
PI6-1P-24VDC Виробник : Relpol Інтерфейсний модуль Група товару: Релейні модулі Од. вим: шт
З цим товаром купують
Реле твердотільне ZGT-40DA (CG) однофазне 3-32VDC (25mA) / 24-480VAC (40A)
3 Додати до обраних Обраний товар
zgt-info-relay.pdf
Виробник: CG
Реле
Тип реле: Твердотільні
Опис: Твердотільне реле. Вхідна напруга: 3 ... 32VDC. комутована напруга: 24 ... 480VAC.
Габарити: 57x45x28 mm
Напруга котушки: 3 ... 32 VDC
Струм макс.: 40 A
Напруга перемикання: 24 ... 480 VAC