PID100-251M
PID100-251M EPCOS - TDK Electronics
pidx251m.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: DIFFERENTIAL MODE INDUCTOR 2X250
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 1.13Ohm
Current - Saturation (Isat): 645mA
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.248" (6.30mm)
Inductance: 250 µH
Current Rating (Amps): 460 mA
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIFFERENTIAL MODE INDUCTOR 2X250, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 1.13Ohm, Current - Saturation (Isat): 645mA, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.248" (6.30mm), Inductance: 250 µH, Current Rating (Amps): 460 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PID100-251M PID100-251M Виробник : EPCOS / TDK pidx251m.pdf Power Inductors - SMD Differential mode inductor 2x250 uH, 10.5x10.5 mm, PoDL 10BASE-T1L
на замовлення 884 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PID100-251M PID100-251M Виробник : TDK pidx251m.pdf Power Inductors - SMD Differential mode inductor 2x250 uH, 10.5x10.5 mm, PoDL 10BASE-T1L
на замовлення 691 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.13Ohm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 250 µH
Current Rating (Amps): 460 mA