PID120H-251M
PID120H-251M EPCOS / TDK
pidx251m.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Power Inductors - SMD Differential mode inductor 2x250 uH, 12.5x12.5 mm, PoDL 10BASE-T1L
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIFFERENTIAL MODE INDUCTOR 2X250, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 410mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.16A, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 250 µH, Current Rating (Amps): 820 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 410mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.16A
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 250 µH
Current Rating (Amps): 820 mA
на замовлення 109 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 410mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 250 µH
Current Rating (Amps): 820 mA