PID120HS-560M
PID120HS-560M EPCOS - TDK Electronics
pidx560m650m.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: DIFFERENTIAL MODE INDUCTOR 2X56
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.2A
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIFFERENTIAL MODE INDUCTOR 2X56, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.2A, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PID120HS-560M PID120HS-560M Виробник : EPCOS / TDK pidx560m650m.pdf Power Inductors - SMD Differential mode inductor 2x56 uH, 12.5x12.5 mm, PoDL 10BASE-T1L
на замовлення 112 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 90mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A