PID120HS-650M
PID120HS-650M EPCOS / TDK
pidx560m650m.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Power Inductors - SMD Differential mode inductor 2x65 uH, 12.5x12.5 mm, PoDL 10BASE-T1L
на замовлення 375 шт:
Написати відгук
Description: DIFFERENTIAL MODE INDUCTOR 2X65, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.1A, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Inductance: 65 µH, Current Rating (Amps): 1.64 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.1A
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Inductance: 65 µH
Current Rating (Amps): 1.64 A
на замовлення 226 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 120mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 65 µH
Current Rating (Amps): 1.64 A