PID120L-251M
PID120L-251M EPCOS - TDK Electronics
pidx251m.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: DIFFERENTIAL MODE INDUCTOR 2X250
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 650mOhm
Current - Saturation (Isat): 910mA
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 250 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 350
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIFFERENTIAL MODE INDUCTOR 2X250, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 650mOhm, Current - Saturation (Isat): 910mA, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Inductance: 250 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PID120L-251M PID120L-251M Виробник : EPCOS / TDK pidx251m.pdf Power Inductors - SMD Differential mode inductor 2x250 uH, 12.5x12.5 mm, PoDL 10BASE-T1L
на замовлення 1107 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 650mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 250 µH
Current Rating (Amps): 650 mA