PID120L-560M
PID120L-560M EPCOS / TDK
pidx560m650m.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Power Inductors - SMD Differential mode inductor 2x56 uH, 12.5x12.5 mm, PoDL 10BASE-T1L
на замовлення 695 шт:
Написати відгук
Description: DIFFERENTIAL MODE INDUCTOR 2X56, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 170mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.95A, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 1.35 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PID120L-560M PID120L-560M Виробник : TDK pidx560m650m.pdf Power Inductors - SMD Differential mode inductor 2x56 uH, 12.5x12.5 mm, PoDL 10BASE-T1L
на замовлення 695 шт:
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 170mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.95A
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 1.35 A
на замовлення 346 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 170mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 1.35 A