PID150H-251M
PID150H-251M EPCOS - TDK Electronics
pidx251m.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: DIFFERENTIAL MODE INDUCTOR 2X250
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.610" L x 0.610" W (15.50mm x 15.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 270mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 250 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 175
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIFFERENTIAL MODE INDUCTOR 2X250, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.610" L x 0.610" W (15.50mm x 15.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 270mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Inductance: 250 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PID150H-251M PID150H-251M Виробник : EPCOS / TDK pidx251m.pdf Power Inductors - SMD Differential mode inductor 2x250 uH, 15.5x15.5 mm, PoDL 10BASE-T1L
на замовлення 870 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 270mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 250 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A