PID75-650M
PID75-650M EPCOS / TDK
pidx560m650m.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Power Inductors - SMD Differential mode inductor 2x65 uH, 7.5x7.5 mm, PoDL 10BASE-T1L
на замовлення 1459 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIFFERENTIAL MODE INDUCTOR 2X65, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 530mOhm, Current - Saturation (Isat): 750mA, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 65 µH, Current Rating (Amps): 560 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 530mOhm
Current - Saturation (Isat): 750mA
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 65 µH
Current Rating (Amps): 560 mA
на замовлення 522 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 530mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 65 µH
Current Rating (Amps): 560 mA