PIM60.125
PIM60.125 PULS, LP
1736_PIM60.125.pdf
Виробник: PULS, LP
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 60W
Power (Watts): 60W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.58" L x 1.42" W x 3.54" H (91.0mm x 36.0mm x 90.0mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Laboratory
Input Type: AC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Efficiency: 90.7%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Standard Number: 61010-1; 62368-1
AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
на замовлення 48 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 60W, Power (Watts): 60W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.58" L x 1.42" W x 3.54" H (91.0mm x 36.0mm x 90.0mm), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Laboratory, Input Type: AC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Efficiency: 90.7%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Standard Number: 61010-1; 62368-1, AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC.