Продукція > RELPOL > PIR153-230AC-00T
PIR153-230AC-00T
PIR153-230AC-00T RELPOL
e_PIR15_T_COM3.pdf
Виробник: RELPOL
Category: Analogue Timers
Description: Automation module: timer; 1s÷10days; 3PDT; 250VAC/10A; PIR15; IP20
Type of automation module: timer
Counting range: 1s...10days
Kind of output: 3PDT
Output 1 electrical parameters: 250V AC / 10A
Supply voltage: 230V AC
Manufacturer series: PIR15
Number of operation modes: 8
Electrical connection: screw terminals
Mounting: for DIN rail mounting
Operating temperature: -40...55°C
Number of pins: 13
IP rating: IP20
The additional control inputs: START
OEM number: 855537
Indication: LED
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Analogue Timers, Description: Automation module: timer; 1s÷10days; 3PDT; 250VAC/10A; PIR15; IP20, Type of automation module: timer, Counting range: 1s...10days, Kind of output: 3PDT, Output 1 electrical parameters: 250V AC / 10A, Supply voltage: 230V AC, Manufacturer series: PIR15, Number of operation modes: 8, Counter operation modes: delayed switching on; ON for the set interval; symmetrical cyclical operation pause first; symmetrical cyclical operation pulse first; with the control contact S, Electrical connection: screw terminals, Mounting: for DIN rail mounting, Operating temperature: -40...55°C, Number of pins: 13, IP rating: IP20, The additional control inputs: START, OEM number: 855537, Indication: LED.