Продукція > RELPOL > PIR6W-1PS-24VDC-C
PIR6W-1PS-24VDC-C
PIR6W-1PS-24VDC-C RELPOL
PIR6W-1PS_EN.pdf
Виробник: RELPOL
Category: Electromagnetic Relays - Sets
Description: Relay: interface; SPST-NO; Ucoil: 24VDC; 1A; transistor; 1A/60VDC
Type of relay: interface
Contacts configuration: SPST-NO
Rated coil voltage: 24V DC
Switched voltage: max. 60V DC
Mounting: for DIN rail mounting
Operating temperature: -20...55°C
Body dimensions: 98.5x6.2x85.5mm
Max. operating current: 1A
DC contacts rating @R: 1A / 60V DC
Relay variant: Relay set
OEM number: 857197
Manufacturer series: PIR6W-1PS
Leads: screw terminals
Kind of output: transistor
на замовлення 22 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Electromagnetic Relays - Sets, Description: Relay: interface; SPST-NO; Ucoil: 24VDC; 1A; transistor; 1A/60VDC, Type of relay: interface, Contacts configuration: SPST-NO, Rated coil voltage: 24V DC, Switched voltage: max. 60V DC, Mounting: for DIN rail mounting, Operating temperature: -20...55°C, Body dimensions: 98.5x6.2x85.5mm, Max. operating current: 1A, DC contacts rating @R: 1A / 60V DC, Relay variant: Relay set, OEM number: 857197, Manufacturer series: PIR6W-1PS, Leads: screw terminals, Kind of output: transistor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PIR6W-1PS-24VDC-C Виробник : RELPOL S.A. PIR6W-1PS.pdf PIR6W-1PS-24VDC-C
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
PIR6W-1PS-24VDC-C Виробник : Altech Corporation PIR6W-1PS.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 1A 1.5-60V
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Output Type: DC
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 24VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 1 A
Approval Agency: CCC, CE, CSA, UR, VDE
Voltage - Load: 1.5 V ~ 60 V