Продукція > 4D SYSTEMS PTY LTD > PIXXILCD-20P2-CTP-CLB
PIXXILCD-20P2-CTP-CLB
PIXXILCD-20P2-CTP-CLB 4D Systems Pty Ltd
776
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, UART
Dot Pixels: 176 x 220
Diagonal Screen Size: 2" (50.80mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4D SYSTEMS - PIXXILCD-20P2-CTP-CLB - HMI-Panel, LCD-TFT-Anzeige, 460cd/m2, 176 x 220 Pixel, 15-poliger FPC-Steckverbinder, tariffCode: 85312095, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Messanzeige: TFT-LCD, Betriebstemperatur, min.: -10°C, Anzeigengröße: 44.6mm x 65.8mm, Versorgungsspannung, min.: 4V, Anzeigenauflösung: 176 x 220 Pixel, euEccn: NLR, Bildschirmgröße: 2", Produktpalette: Pixxi Series, productTraceability: No, Versorgungsspannung, max.: 5.5V, Betriebstemperatur, max.: 60°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PIXXILCD-20P2-CTP-CLB PIXXILCD-20P2-CTP-CLB Виробник : 4D Systems EA1022A2EBB584E796535FBA5AD84A30940A4290821D0794A3EBB428D8C07165.pdf Display Modules 2.0" PIXXI-28 INTELLIGENT LCD WITH CAPACITIVE TOUCH AND COVER LENS BEZEL
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 85312095
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Messanzeige: TFT-LCD
Betriebstemperatur, min.: -10°C
Anzeigengröße: 44.6mm x 65.8mm
Versorgungsspannung, min.: 4V
Anzeigenauflösung: 176 x 220 Pixel
euEccn: NLR
Bildschirmgröße: 2"
Produktpalette: Pixxi Series
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 5.5V
Betriebstemperatur, max.: 60°C