Продукція > ELITE > PJ2C101MNN1225
PJ2C101MNN1225
PJ2C101MNN1225 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 160VDC; Ø12.5x25mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 160V DC
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 10000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PJ
Operating current: 0.62A
Height: 25mm
Diameter: 12.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 160VDC; Ø12.5x25mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 160V DC, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 10000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PJ, Operating current: 0.62A, Height: 25mm, Diameter: 12.5mm.