Продукція > ELITE > PJ2E101MNN1625
PJ2E101MNN1625
PJ2E101MNN1625 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 250VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PJ
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 100µF
Terminal pitch: 7.5mm
Height: 25mm
Diameter: 16mm
Body dimensions: Ø16x25mm
Operating current: 0.68A
Operating voltage: 250V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 10000h
на замовлення 4811 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 250VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PJ, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 100µF, Terminal pitch: 7.5mm, Height: 25mm, Diameter: 16mm, Body dimensions: Ø16x25mm, Operating current: 0.68A, Operating voltage: 250V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 10000h.