Продукція > ELITE > PJ2G101MNN1830
PJ2G101MNN1830
PJ2G101MNN1830 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 400VDC; Ø18x30mm; Pitch: 7.5mm
Terminal pitch: 7.5mm
Diameter: 18mm
Body dimensions: Ø18x30mm
Height: 30mm
Operating current: 765mA
Operating voltage: 400V DC
Service life: 10000h
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 100µF
на замовлення 308 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 400VDC; Ø18x30mm; Pitch: 7.5mm, Terminal pitch: 7.5mm, Diameter: 18mm, Body dimensions: Ø18x30mm, Height: 30mm, Operating current: 765mA, Operating voltage: 400V DC, Service life: 10000h, Manufacturer series: PJ, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 100µF.
Інші пропозиції PJ2G101MNN1830
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PJ2G101MNN1830 Виробник : Elite PJ_Elite.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С, мкФ = 100, Uном, В = 400, Точн, % = 20, Ir = 765 мА, Rm, мм = 7,5, Габ. розм, мм = 18 x 30, Тексп, °С = -25...+105, Термін експл., г @ T,°C = 10000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 18x30mm Од. вим: шт