Продукція > ELITE > PJ2G151MNN1845
PJ2G151MNN1845
PJ2G151MNN1845 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 150uF; 400VDC; Ø18x45mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 150µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø18x45mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 10000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PJ
Operating current: 985mA
Height: 45mm
Diameter: 18mm
на замовлення 568 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 150uF; 400VDC; Ø18x45mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 150µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø18x45mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 10000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PJ, Operating current: 985mA, Height: 45mm, Diameter: 18mm.