Продукція > ELITE > PJ2G470MNN1625
PJ2G470MNN1625
PJ2G470MNN1625 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 400VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 47µF
Terminal pitch: 7.5mm
Diameter: 16mm
Body dimensions: Ø16x25mm
Height: 25mm
Operating current: 0.47A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 400V DC
Service life: 10000h
на замовлення 7737 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 400VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm, Manufacturer series: PJ, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 47µF, Terminal pitch: 7.5mm, Diameter: 16mm, Body dimensions: Ø16x25mm, Height: 25mm, Operating current: 0.47A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 400V DC, Service life: 10000h.
Інші пропозиції PJ2G470MNN1625
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PJ2G470MNN1625 Виробник : Elite PJ_Elite.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С, мкФ = 47, Uном, В = 400, Точн, % = 20, Rm, мм = 7,5, Габ. розм, мм = 16 x 25, Тексп, °С = -25...+105, Термін експл., г @ T,°C = 10000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 16x25mm Од. вим: шт