Продукція > ELITE > PJ2G680MNN1825
PJ2G680MNN1825
PJ2G680MNN1825 Elite
PJ_Elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 400VDC; Ø18x25mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 68µF
Body dimensions: Ø18x25mm
Terminal pitch: 7.5mm
Height: 25mm
Diameter: 18mm
Operating current: 585mA
Operating voltage: 400V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 10000h
Manufacturer series: PJ
на замовлення 1455 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 400VDC; Ø18x25mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 68µF, Body dimensions: Ø18x25mm, Terminal pitch: 7.5mm, Height: 25mm, Diameter: 18mm, Operating current: 585mA, Operating voltage: 400V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 10000h, Manufacturer series: PJ.