Продукція > ELITE > PJ2W220MNN1620
PJ2W220MNN1620
PJ2W220MNN1620 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 450VDC; Ø16x20mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø16x20mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 10000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PJ
Operating current: 0.29A
Height: 20mm
Diameter: 16mm
на замовлення 1366 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 450VDC; Ø16x20mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø16x20mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 10000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PJ, Operating current: 0.29A, Height: 20mm, Diameter: 16mm.