Продукція > ELITE > PJ2W680MNN1832
PJ2W680MNN1832
PJ2W680MNN1832 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 450VDC; Ø18x31.5mm; ±20%; PJ
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 68µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø18x31.5mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 10000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PJ
Operating current: 0.63A
Height: 31.5mm
Diameter: 18mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 450VDC; Ø18x31.5mm; ±20%; PJ, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 68µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø18x31.5mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 10000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PJ, Operating current: 0.63A, Height: 31.5mm, Diameter: 18mm.