PJMK040N60EC_T0_00201 Panjit International Inc.
PJMK040N60EC.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: 600V/ 40M / 71A/ EASY TO DRIVER
Packaging: Tube
на замовлення 690 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT N channel transistors, Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 600V; 71A; TO247AD-3, Type of transistor: N-MOSFET, Polarisation: unipolar, Drain-source voltage: 600V, Drain current: 71A, Case: TO247AD-3, Gate-source voltage: 40V, Mounting: THT, Kind of package: reel; tape, Kind of channel: enhancement.
Інші пропозиції PJMK040N60EC_T0_00201
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PJMK040N60EC_T0_00201 PJMK040N60EC_T0_00201 Виробник : Panjit AF0B811BFEEA4F9BEDF9FA448E6D8716E7E8FEFF97AA68BB45C1E60901A2CBEB.pdf MOSFETs 600V/ 40mOhms / 71A/ Easy to driver SJ MOSFET
товару немає в наявності
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 600V; 71A; TO247AD-3
Type of transistor: N-MOSFET
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 600V
Drain current: 71A
Case: TO247AD-3
Gate-source voltage: 40V