PJSD24CW_R1_00001
PJSD24CW_R1_00001 Panjit International Inc.
PJSD05CW_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 50pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 50pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
PJSD24CW_R1_00001 PJSD24CW_R1_00001 Виробник : Panjit PJSD05CW_SERIES-1867748.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 24V,ESD Protection,SOD-323,BI