Продукція > ELITE > PK2W471MND3545
PK2W471MND3545
PK2W471MND3545 Elite
pk_elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 450VDC; Ø35x45mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø35x45mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -25...105°C
Height: 45mm
Diameter: 35mm
на замовлення 1567 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 450VDC; Ø35x45mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø35x45mm, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h, Operating temperature: -25...105°C, Height: 45mm, Diameter: 35mm.