PKB24SWH3301
PKB24SWH3301 Murata Electronics
p37e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: BUZZER PIEZO 12V 24MM CHASSIS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Piezo Buzzers & Audio Indicators 80DB 3.30KHZ 34.0MM ALARM(R).
Інші пропозиції PKB24SWH3301
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PKB24SWH3301 PKB24SWH3301 Виробник : Murata Electronics PKB24SWH3301-792852.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators 80DB 3.30KHZ 34.0MM ALARM(R)