PKS3131A460LG Hammond Manufacturing
pks12.pdf
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 10.65" L x 11.97" W x 35.31" H (270.5mm x 304.0mm x 896.9mm)
Voltage - Input: 400VAC, 460VAC
Написати відгук
Description: Tools/Equipment/Hardware, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 10.65" L x 11.97" W x 35.31" H (270.5mm x 304.0mm x 896.9mm), Voltage - Input: 400VAC, 460VAC, Type: Air Conditioning Unit, Specifications: A/C Unit, 4400 BTU.
Інші пропозиції PKS3131A460LG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PKS3131A460LG PKS3131A460LG Виробник : Hammond Manufacturing pks12-2946933.pdf Heat Exchangers AA HX 65W/C 460V N12 LT GRAY