PKS3133A460N4LG Hammond Manufacturing
pks4.pdf
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 16.04" L x 11.97" W x 35.30" H (407.4mm x 304.0mm x 896.6mm)
Voltage - Input: 400VAC, 460VAC
Написати відгук
Description: Tools/Equipment/Hardware, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 16.04" L x 11.97" W x 35.30" H (407.4mm x 304.0mm x 896.6mm), Voltage - Input: 400VAC, 460VAC, Type: Air Conditioning Unit, Specifications: A/C Unit, 4400 BTU.
Інші пропозиції PKS3133A460N4LG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PKS3133A460N4LG PKS3133A460N4LG Виробник : Hammond Manufacturing pks4-2946937.pdf Heat Exchangers AA HX 65W/C 460V N4 LT GRAY