PKS3134A115N4SS Hammond Manufacturing
pks4x.pdf
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 16.04" L x 11.97" W x 35.30" H (407.4mm x 304.0mm x 896.6mm)
Voltage - Input: 115VAC
Написати відгук
Description: Tools/Equipment/Hardware, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 16.04" L x 11.97" W x 35.30" H (407.4mm x 304.0mm x 896.6mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Air Conditioning Unit, Specifications: A/C Unit, 4400 BTU.
Інші пропозиції PKS3134A115N4SS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PKS3134A115N4SS PKS3134A115N4SS Виробник : Hammond Manufacturing pks4x-2946916.pdf Heat Exchangers AA HX 65W/C 115V 4X SS