PL00Y-301-10D8-2
PL00Y-301-10D8-2 AMPHENOL INDUSTRIAL
Виробник: AMPHENOL INDUSTRIAL
Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - PL00Y-301-10D8-2 - High-Power-Steckverbinder, 1 Position, PowerLok Connector Series, Buchse, 1 kVDC, 300 A
tariffCode: 85366910
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 300A
Ausführung: Buchse
Nennspannung: 1kVDC
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Steckverbindermontage: Panelmontage
Produktpalette: PowerLok Connector Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 98 шт:
Написати відгук
Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - PL00Y-301-10D8-2 - High-Power-Steckverbinder, 1 Position, PowerLok Connector Series, Buchse, 1 kVDC, 300 A, tariffCode: 85366910, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 300A, Ausführung: Buchse, Nennspannung: 1kVDC, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, usEccn: EAR99, Steckverbindermontage: Panelmontage, Produktpalette: PowerLok Connector Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PL00Y-301-10D8-2 Виробник : Amphenol Heavy Duty Power Connector
на замовлення 72 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 88 шт:
Мінімальне замовлення: 3
PL00Y-301-10D8-2 PL00Y-301-10D8-2 Виробник : Amphenol Technical Products Amphneol_01182021_PowerLok_G2_Product_Catalog_2020-1955456.pdf Heavy Duty Power Connectors PL 10MM G2 1POS RCPT FL BB D8