PL082Y-301-10D8-2
PL082Y-301-10D8-2 Amphenol Technical Products
Amphneol_01182021_PowerLok G2 Product Catalog 20201122.pdf
Виробник: Amphenol Technical Products
EV Connectors PL 10MM G2 2POS RCPT FL BB D8
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - PL082Y-301-10D8-2 - High-Power-Steckverbinder, 2 Positionen, PowerLok Connector Series, Buchse, 1 kVDC, 300 A, tariffCode: 85366910, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 300A, Ausführung: Buchse, Nennspannung: 1kVDC, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, usEccn: EAR99, Steckverbindermontage: Panelmontage, Produktpalette: PowerLok Connector Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PL082Y-301-10D8-2 PL082Y-301-10D8-2 Виробник : AMPHENOL INDUSTRIAL Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - PL082Y-301-10D8-2 - High-Power-Steckverbinder, 2 Positionen, PowerLok Connector Series, Buchse, 1 kVDC, 300 A
tariffCode: 85366910
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 300A