PL083X-301-10D8-2
PL083X-301-10D8-2 AMPHENOL INDUSTRIAL
AMPH-S-A0021380931-1.pdf?hkey=8FF9937AB4D386CC6D0AAF3EE0D3F825
Виробник: AMPHENOL INDUSTRIAL
Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - PL083X-301-10D8-2 - High-Power-Steckverbinder, 3 Positionen, PowerLok Connector Series, Buchse, 1 kVDC, 300 A
tariffCode: 85366990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 300A
Ausführung: Buchse
Nennspannung: 1kVDC
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Steckverbindermontage: Panelmontage
Produktpalette: PowerLok Connector Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 93 шт:
Написати відгук
Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - PL083X-301-10D8-2 - High-Power-Steckverbinder, 3 Positionen, PowerLok Connector Series, Buchse, 1 kVDC, 300 A, tariffCode: 85366990, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 300A, Ausführung: Buchse, Nennspannung: 1kVDC, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, usEccn: EAR99, Steckverbindermontage: Panelmontage, Produktpalette: PowerLok Connector Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PL083X-301-10D8-2 Виробник : Amphenol 637970182456400440506604006.pdf Conn Power RCP 3 POS Busbar ST Panel Mount 3 Terminal 1 Port
на замовлення 25 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PL083X-301-10D8-2 PL083X-301-10D8-2 Виробник : Amphenol Technical Products Amphneol_01182021_PowerLok G2 Product Catalog 20201122.pdf EV Connectors PL 10MM G2 3POS RCPT FL BB D8