Продукція > TAMURA > PL10-36-130B
PL10-36-130B
PL10-36-130B Tamura
PL10-XX-130B.pdf
Виробник: Tamura
Power Transformers - Board Mount POWER TRANSFORMER THROUGH 10VA
на замовлення 396 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 10VA TH, Packaging: Tube, Size / Dimension: 47.60mm L x 39.70mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 10VA, Voltage - Isolation: 3500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 560mA, Series 280mA, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 36.20mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 18V, Series 36V, Center Tap: No.
Інші пропозиції PL10-36-130B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PL10-36-130B PL10-36-130B Виробник : Tamura PL10-XX-130B.pdf Description: PWR XFMR LAMINATED 10VA TH
Packaging: Tube
Size / Dimension: 47.60mm L x 39.70mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 10VA
Voltage - Isolation: 3500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 560mA, Series 280mA
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 36.20mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 18V, Series 36V