Продукція > TAMURA > PL2.5-24-130B
PL2.5-24-130B
PL2.5-24-130B Tamura
TCOA_S_A0009828843_1-2563902.pdf
Виробник: Tamura
Power Transformers POWER TRANSFORMER THROUGH 2.5VA
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH, Packaging: Tube, Size / Dimension: 41.28mm L x 36.37mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 2.5VA, Voltage - Isolation: 3500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 200mA, Series 100mA, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 28.60mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 12V, Series 24V, Center Tap: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Size / Dimension: 41.28mm L x 36.37mm W
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 2.5VA
Voltage - Isolation: 3500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 200mA, Series 100mA
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 28.60mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 12V, Series 24V