Продукція > TAMURA > PL20-16-130B
PL20-16-130B
PL20-16-130B Tamura
PL20-XX-130B.pdf
Виробник: Tamura
Description: PWR XFMR LAMINATED 20VA TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 57.20mm L x 47.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 20VA
Voltage - Isolation: 3500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 2.5A, Series 1.25A
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 41.28mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 8V, Series 16V
Center Tap: No
Part Status: Active
на замовлення 108 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 20VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 57.20mm L x 47.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 20VA, Voltage - Isolation: 3500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 2.5A, Series 1.25A, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 41.28mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 8V, Series 16V, Center Tap: No, Part Status: Active.