Продукція > TAMURA > PL20-28-130B
PL20-28-130B
PL20-28-130B Tamura
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 57.20mm L x 47.60mm W
Voltage - Isolation: 3500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 1.44A, Series 720mA
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 41.28mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 14V, Series 28V
Center Tap: No
Part Status: Active
на замовлення 103 шт:
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 20VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 57.20mm L x 47.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 20VA, Voltage - Isolation: 3500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 1.44A, Series 720mA, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 41.28mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 14V, Series 28V, Center Tap: No, Part Status: Active.