Продукція > ELITE > PL2G101MND2231
PL2G101MND2231
PL2G101MND2231 Elite
pl_elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 100uF; 400VDC; Ø22x31mm; ±20%
Diameter: 22mm
Body dimensions: Ø22x31mm
Height: 31mm
Operating voltage: 400V DC
Service life: 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Operating temperature: -25...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 100µF
на замовлення 80 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 100uF; 400VDC; Ø22x31mm; ±20%, Diameter: 22mm, Body dimensions: Ø22x31mm, Height: 31mm, Operating voltage: 400V DC, Service life: 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Operating temperature: -25...105°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 100µF.