Продукція > TAMURA > PL30-28-130B
PL30-28-130B
PL30-28-130B Tamura
TCOA_S_A0009828981_1-2563933.pdf
Виробник: Tamura
Power Transformers POWER TRANSFORMER THROUGH 30VA
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 30VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 66.70mm L x 55.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 30VA, Voltage - Isolation: 3500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 2.12A, Series 1.06A, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 41.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 14V, Series 28V, Center Tap: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PL30-28-130B PL30-28-130B Виробник : Tamura PL30-XX-130B.pdf Description: PWR XFMR LAMINATED 30VA TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 66.70mm L x 55.60mm W
Voltage - Isolation: 3500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 2.12A, Series 1.06A
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 41.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 14V, Series 28V