Продукція > TAMURA > PL30-36-130B
PL30-36-130B
PL30-36-130B Tamura
PL30-XX-130B.pdf
Виробник: Tamura
Description: PWR XFMR LAMINATED 30VA TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 66.70mm L x 55.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 30VA
Voltage - Isolation: 3500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 1.64A, Series 820mA
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 41.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 18V, Series 36V
Center Tap: No
на замовлення 218 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 30VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 66.70mm L x 55.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 30VA, Voltage - Isolation: 3500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 1.64A, Series 820mA, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 41.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 18V, Series 36V, Center Tap: No.