Продукція > TAMURA > PL5.0-16-130B
PL5.0-16-130B
PL5.0-16-130B Tamura
TCOA-S-A0009828922-1.pdf
Виробник: Tamura
Power Transformers - Board Mount POWER TRANSFORMER THROUGH 5VA
на замовлення 253 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 5VA TH, Packaging: Tube, Size / Dimension: 41.28mm L x 36.37mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 5VA, Voltage - Isolation: 3500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 620mA, Series 310mA, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 35.60mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 8V, Series 16V, Center Tap: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Size / Dimension: 41.28mm L x 36.37mm W
Voltage - Isolation: 3500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 620mA, Series 310mA
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 35.60mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 8V, Series 16V