Продукція > TAMURA > PL5.0-36-130B
PL5.0-36-130B
PL5.0-36-130B Tamura
PL5.0-XX-130B.pdf
Виробник: Tamura
Description: PWR XFMR LAMINATED 5VA TH
Packaging: Tube
Size / Dimension: 41.28mm L x 36.37mm W
Voltage - Isolation: 3500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 280mA, Series 140mA
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 35.60mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 18V, Series 36V
Center Tap: No
Part Status: Active
на замовлення 210 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 5VA TH, Packaging: Tube, Size / Dimension: 41.28mm L x 36.37mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 5VA, Voltage - Isolation: 3500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 280mA, Series 140mA, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 35.60mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 18V, Series 36V, Center Tap: No, Part Status: Active.