PL500-16SI-R
PL500-16SI-R Microchip Technology
pl500-15-16.pdf
Виробник: Microchip Technology
Clock Generator 16MHz to 36MHz-IN 18MHz-OUT 8-Pin SOP T/R
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PL500-16SI-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PL500-16SI-R PL500-16SI-R Виробник : Microchip Technology pl500-15-16.pdf Clock Generator 16MHz to 36MHz-IN 18MHz-OUT 8-Pin SOP T/R
товару немає в наявності
PL500-16SI-R PL500-16SI-R Виробник : Microchip Technology PL500-15-16.pdf Description: IC VCXO 18MHZ 8SOIC