PL500-17SC
PL500-17SC Microchip Technology
pl500_17-1062631.pdf
Виробник: Microchip Technology
VCXO Oscillators 16 - 36MHz Crystal Input, 16 - 36MHz LVCMOS Output VCXO
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PL500-17SC PL500-17SC Виробник : Microchip Technology pl500-17.pdf Clock Generator 17MHz to 36MHz-IN 8-Pin SOP Tube
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
товару немає в наявності
PL500-17SC PL500-17SC Виробник : Microchip Technology PL500-17.pdf Description: IC VCXO 36MHZ 8SOP