PL500-17TC
PL500-17TC Microchip Technology
PL500-17.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IC VCXO 36MHZ 6SOT23
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
VCXO Oscillators 16 - 36MHz Crystal Input, 16 - 36MHz LVCMOS Output VCXO.
Інші пропозиції PL500-17TC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PL500-17TC PL500-17TC Виробник : Microchip Technology pl500-17.pdf Clock Generator 17MHz to 36MHz-IN 6-Pin SOT-23 Bag
товару немає в наявності
PL500-17TC PL500-17TC Виробник : Microchip Technology PL500_17.pdf VCXO Oscillators 16 - 36MHz Crystal Input, 16 - 36MHz LVCMOS Output VCXO
товару немає в наявності
PL500-17TC PL500-17TC Виробник : Microchip Technology / Micrel pl500_17-1062631.pdf VCXO Oscillators 16 - 36MHz Crystal Input, 16 - 36MHz LVCMOS Output VCXO