PLA10AN1230R6R2B
PLA10AN1230R6R2B Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLA10AN1230R6R2B
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 600MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - DC: 300V
Current Rating (Max): 600mA
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 600MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Height (Max): 0.689" (17.50mm), Voltage Rating - DC: 300V, Current Rating (Max): 600mA, Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLA10AN1230R6R2B PLA10AN1230R6R2B Виробник : Murata Electronics PLA10AN2230R4D2B-1511100.pdf Common Mode Chokes / Filters 12.0mH 0.6A AC Line Filter