PLA10AN2230R4D2B
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLA10AN2230R4D2B PLA10AN2230R4D2B Виробник : Murata L0135S0205PLA10_N.pdf Синфазный фильтр 0,4А 2-Lines, 18,0x17,5x16,0mm Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
PLA10AN2230R4D2B PLA10AN2230R4D2B Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLA10AN2230R4D2B Description: CMC 400MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - DC: 300V
Current Rating (Max): 400mA